MiDd0Wn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MiDd0Wn

Aradığınız Herşeyi Bulabileceğiniz Tek Adres...!!!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sizi Düşünüyorum Baba...!!! ( Kesinlikle Tavsiye Ederim)...!!!

YazarMesaj
Admin Psc0
AdMiNsTaTöR
AdMiNsTaTöR
Admin Psc0

Sizi Düşünüyorum Baba...!!! ( Kesinlikle Tavsiye Ederim)...!!! Empty
MesajKonu: Sizi Düşünüyorum Baba...!!! ( Kesinlikle Tavsiye Ederim)...!!!   Sizi Düşünüyorum Baba...!!! ( Kesinlikle Tavsiye Ederim)...!!! I_icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 3:38 am

Bir evde karı-koca,adamın annesi birde küçük çocukları beraber yaşıyorlarmış.
Adamın annesi çok yaşlı..Bakmasıda zor haliyle.Karı koca ortak bir karar alıyolar ve zavallı yaşlı kadını evin bodrumuna atıyorlar.Uydurma bi yatak bir masa birde sandalye koyuyorlar bodruma.Kendileri evde yemek yerken kadıncağızında yemeğini bodruma götürüyorlar kadın zaten yaşlı zorda olsa kendi ihtiyacını kendi yapmak zorunda.Evin küçük çocuğuda bu olayları aslında hayatta olması gerektiği gibi algılamaya başlıyor ve başlıyor bodrumu masa sandalye ile dekore etmeye.Babası oğlunu böyle görünce şaşırıyor tabi.Ne yapıyorsun oğlum diyor baba.Çocuğun cevabı ise bilmedende olsa babasına ders verir nitelikteymiş.Çocuğun ibretlik cevabı şöyle olmuş;
_Sizi düşünüyorum baba!!Annemle sen yaşlanınca nerde yatıp kalkıp nerde yemek yiyeceksiniz...Adamda bu cevabı duyunca ağlaya ağlaya annesini yanına almış...
https://middown.yetkin-forum.com

Sizi Düşünüyorum Baba...!!! ( Kesinlikle Tavsiye Ederim)...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni ÖSS Sınav Sistemi Sizi Memnun Ettimi?
» Papatyanın düşleri kırıldı baba! (Mehmet Orhan DURDU)