MiDd0Wn
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MiDd0Wn

Aradığınız Herşeyi Bulabileceğiniz Tek Adres...!!!

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu açmadan Önce Okuyunuz ...!!!

YazarMesaj
Admin Psc0
AdMiNsTaTöR
AdMiNsTaTöR
Admin Psc0

Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu açmadan Önce Okuyunuz ...!!! Empty
MesajKonu: Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu açmadan Önce Okuyunuz ...!!!   Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu açmadan Önce Okuyunuz ...!!! I_icon_minitimeCuma Ağus. 07, 2009 4:30 pm

1. MiDoWn genel kuralları bu bölüm içinde geçerlidir.
2. Makale ve araştırma istekleriniz için ayrıntılı bilgi sunmak zorunludur. ( xxxx adlı yazarın makalesini arıyorum gibi )
3. Bu bölümde Liseler ve Dersaneler ile ilgili konular açmanız ve bu üniversiteler hakkında bilgi almanız mümkündür. Konuyu açmadan önce Bölüm içi arama özelliğini kullanınız. Benzer veya aynı isim, içerik vb. konu var ise o konu altından devam ediniz.
4. Bu bölümde ödev istekleri yapmanız mümkün, ödev isteğinizi yaparken konu başlığının ayrıntılı olmasına özen gösteriniz. " Yardım, Acil, Help, Buraya bakın " ve buna benzer başlıklar taşıyan konular yönetim tarafından kilitlenir.
Ödev ve tez gibi isteklerinizi son anlara bırakmayınız, üyelerin size bu konuda yardım etmeleri için süreye ihtiyaç duyduklarını unutmayınız. İsteklerinizi mümkün olduğunca erken yapmanız tavsiye edilir.
5. Bu bölüme ödevlerinizi sunabilir, üye ve yönetimden bu konuda inceleme ve hata düzeltme konusunda yardım alabilirsiniz. Bu konuları açarken lütfen konu başlığının ayrıntılı şekilde olmasına özen gösterin.
6. " Şu Üni. veya Lise buraya, forumdan kimse yok mu? vb. " konu başlıkları ve konu içerikleri silinecektir.
Kurallara uygun olan ideal konu ise şu şekilde olmalıdır.
Örnek: Rezan Has Lisesi Konusu / İstanbul
İçerik: Rezan Has Lisesi hakkında bilgi, detaylar, tanıtım vb. gibi içerikleri sunarak konuyu başlatınız.
7. Bu bölümde siyaset kesinlikle yasaktır.
8. Bu bölümde yanlış bilgilendirmek ve yönlendirmek yasaktır, duyuru ve bilgi paylaşımlarınızda varsa kaynaklarını mutlaka gösteriniz. Vermiş olduğunuz duyuru ve bilginin doğruluğunu görmeleri açısından bu önemlidir.
9. Eğitim bölümlerimizin Mod'ları " Yetişkin, Öğretmen, Akademisyen vb. " kadrodan oluşmaktadır, sizlerin en iyi şekilde Eğitim bilgileri almanızı sağlamak için bu bölümde yetki sahipleridir. Lütfen bölüm sorumlularının kararlarına saygı gösterelim ve görevlerini yapmalarına yardımcı olalım.

Saygılar...!!!
https://middown.yetkin-forum.com

Eğitim Bölümü Genel Kuralları * Lütfen Konu açmadan Önce Okuyunuz ...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Amatör Aşk Şiirleri Bölümü" Kuralları..Konu Açmadan Önce Lütfen Okuyunuz!
» retkit çek git :D lütfen bakın
» ..LüTFeN SaDeCe GöZLeRİME İYİ BaK..
» Forumumuzun Tanışma Kaynaşma Bölümü Açılmıştır...!!!
» Bölüm Kuralları...(Kesin Oku)...!!!